• Registrace
  • KOŠÍK (0.00 Kč)Stylové kryty pro mobilní telefony Apple


iPhone je sám o sobě záležitost trendů. Proto i kryt, kterým ho chcete ozdobit, musí být originální a stylový. Jedinečná kresba dřeva, neodolatelná vůně a finální dotek lidských rukou pro maximální péči. To jsou pouzdra ESPERIA na iPhone 4/4S a iPhone 5/5S.
 
 
Číst více
Filtrace produktů

Načteno 20 z 53 produktů
Načíst dalších 20


ESPERIA se řídí heslem, že v  jednoduchosti je krása, styl i elegance. Proto se zaměřujeme na minimalistický design a kvalitní zpracování. To je zajištěno použitím nejmodernějších technologií, jako je kupříkladu laserové vrytí a precizním zpracováním té nejvyšší kvality. Luxusní vzhled dřevěných krytů je výsledkem manuální práce. Každému je totiž věnována maximální péče v podobě finální ruční povrchové úpravy. 

Dřevěné kryty na iPhone ESPERIA se vyrábí ze dřeva bamboo, ořechu, třešně a velmi oblíbeného exotického dřeva palisandr. Díky tomu získá váš iPhone opravdu kvalitní ochranu v případě pádu, před opotřebením a prachem. Dřevěné kryty se navíc mohou chlubit neodolatelným prvkem, kterého nedosáhnete žádným jiným materiálem. Žádný z není totožný, každý má svoji vlastní originální kresbu, kterou nelze jen tak napodobit.

iPhone sám o sobě je opravdu dokonalý, ale s pomocí našich dřevěných krytů ESPERIA z něj vytvoříte naprosto exkluzivní doplněk. Dřevěné kryty ESPERIA používá i Dara Rolins.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.