• Doprava nad 499 Kč zdarma
  • 90 dní na vrácení
  • Dárek při nákupu nad 999,- Kč
  • Registrace
  • KOŠÍK (0.00 Kč)
Pouzdra a kryty pro mobilní telefony BLACKBERRY


Nejste majitely iPhonu ani Samsungu, ale vaše srdce uchvátil telefon značky Blackberry? Pak máme dřevěný kryt i na Váš mobilní telefon!

Ujišťujeme vás, že všechny kryty jsou vyrobeny z pravého 100% recyklovatelného a vysoce kvalitního dřeva. To zaručuje dokonalou ochranu vašeho telefonu před poškrábáním, opotřebením a především v případě pádu. Dřevěné kryty těsně obepínají tělo telefonu. Budete překvapeni malými rozměry a váhou krytu - především krytu v elegantní kombinaci dřevo a plast. Také volné přístupy k portům a talčítkům zůstavají zachovány.

Naše obaly se mohou pyšnit naprosto exkluzivním designem, především díky jednoduchým liniím a jedinečné kresbě dřeva. Díky tomu nebude žádný z našich ESPERIA krytů totožný. Luxusnímu designu přispívá také závěrečná povrchová úprava, které je věnována maximální péče. Toto část výroby totiž za stroje přebírají lidé, kteří se starají o to, aby byl kryt doslova dokonalý a nepřehlédnutelný.

Pokud vás až dosud kryt nepřekvapil ničím novým, teď dávejte pozor! ESPERIA pouzdra totiž kouzelně voní. Pravým dřevem, lesem, přírodou. Každý typ trochu jinak a přitom stejně neodolatelně. Už to také cítíte?
Pohlaví:
Typ:
Styl krytu:
Filtrace produktů

Materiál