• Doprava nad 499 Kč zdarma
  • 90 dní na vrácení
  • Dárek při nákupu nad 999,- Kč
  • Registrace
  • KOŠÍK (0.00 Kč)
Pouzdra a kryty pro mobilní telefon iPhone 5C


Co jiného odhalí lépe vaši osobnost než barva? A právě proto si naši designéři řekli, že přece nebudeme schovávat váš nový iPhone 5C do klasického pojetí dřevěných krytů, ale přesně naopak!

Číst více
Pohlaví:
Typ:
Styl krytu:
Filtrace produktů

Načteno 20 z 21 produktů
Načíst dalších 1


Vytvořili jsme pro vás jedinečnou řadu kombinující pestrobarevnost vašeho nového telefonu a tradiční kvalitu našich dřevěných výrobků. Tak vznikl jedinečný ESPERIA ECLAT, který udělá z vašeho iPhonu nepřehlédnutelný designový doplněk!

A barva není jen další důvod, proč milovat naše nové obaly ESPERIA ECLAT. Právě kombinace moderního pojetí a 100% pravého dřeva pocházejícího ze stromů třešně, ořechu, exotického palisandru a bambusu udělá z vašeho milovaného mobilu tu pravou stylovou záležitost! Ale nejde tu jen o vzhled. Naše jedinečná pouzdra perfektně sednou na tělo nového iPhonu, skvěle padnou do ruky a především ho dokonale ochrání v jakékoliv nebezpečné situaci.

Vsaďte na prvotřídní kvalitu našich výrobků. Nejde tu totiž o strohou strojovou výrobu, ale o precizní ručně dokončované zpracování, které zajistí vysokou životnost dřevěných krytů ESPERIA.