• Doprava nad 499 Kč zdarma
  • 90 dní na vrácení
  • Dárek při nákupu nad 999,- Kč
  • Registrace
  • KOŠÍK (0.00 Kč)
Pouzdra a kryty pro mobilní telefon Samsung Galaxy S3 (i9300)


Pokud jste pyšným vlastníkem telefonu Samsung Galaxy S3, jistě již hledáte ten nejvhodnější kryt, který poskytne komfort a bezpečí telefonu a zároveň z něj udělá opravdu stylový doplněk. Seznamte se s dřevěnými a celodřevěnými kryty ESPERIA. Číst více
Pohlaví:
Typ:
Styl krytu:
Filtrace produktů

Načteno 20 z 191 produktů
Načíst dalších 20


Již při prvním pohledu vás kryty zaujmou svým provedením. Ano, je to opravdu 100% pravé přírodní dřevo. Vyrábíme je ze dřeva bambusu, třešně, ořechu či exotického palisandru. Každý kryt se tak může pyšnit jedinečnou kresbou a především specifickou vůní, díky čemuž se z něj stává naprostý originál. Budete překvapeni malými rozměry a váhou krytu – především pokud je obal v elegantní kombinaci dřeva a plastu. I po nasazení bude váš Samsung Galaxy S3 malý a lehký. Také přístupy ke všem portům a tlačítkům zůstanou zachovány. A co víc, díky použití pravého přírodního dřeva kryt opravdu kouzelně voní.

Každému z nás občas mobil spadne, ale ani toho se nemusíte bát. Dřevěné kryty ESPERIA poskytují vysokou ochranu telefonu před poškrábáním, opotřebením, ale i v případě pádu. A design? Ten je plně na vašem výběru. Minimalistický, hravý či stylový. Vybere si opravdu každý.

Objevte kouzlo přírodního materiálu nejvyšší kvality, nechejte se okouzlit ESPERIA dřevěnými kryty na Samsung Galaxy S3.