• Doprava nad 499 Kč zdarma
  • 90 dní na vrácení
  • Dárek při nákupu nad 999,- Kč
  • Registrace
  • KOŠÍK (0.00 Kč)
Pouzdra a kryty pro mobilní telefon Samsung Galaxy NOTE 2 (N7100)


Zapisujte své poznámky stylově. S ESPERIA dřevěnými kryty na Samsung Galaxy NOTE 2 budete nepřehlédnutelní. Jednoduché linie, jedinečná kresba dřeva a kvalitní zpracování. Přesně takové jsou celodřevěné kryty ESPERIA pro Note 2. Číst více
Pohlaví:
Typ:
Styl krytu:
Filtrace produktů

Načteno 20 z 49 produktů
Načíst dalších 20


Na výrobu dřevěných krytů je vždy použito prvotřídní 100% pravé dřevo vysoké kvality a různých druhů. V naší nabídce naleznete kryty ze dřeva bambusu, třešně, ořechu či exotického palisandru. Jejich dokonalé zpracování zajišťuje použití nejmodernějších technologií a především závěrečná povrchová úprava, kterou neprovádějí moderní stroje, ale lidé. A to s maximální péčí pro dlouhou životnost krytů.

Dřevo využíváme i pro jeho tvrdost a odolnost. Telefon je tak dokonale chráněn proti poškrábání, opotřebení, ale i v případě pádu. Vzhledem k tomu, že ESPERIA dřevěné kryty jsou vyráběny přímo na tělo telefonu, zachová si váš Samsung svoje původní rozměry i hmotnost, stejně jako i volné přístupy k portům a tlačítkům.

Jedinečná přírodní kresba dřeva či nápaditý a okouzlující motiv? Je jen na vás, jak svůj Samsung ozdobíte. Ale věřte, že v každém případě se z něj stane naprosto exkluzivní doplněk.